TARTU KARLOVA KOOL
EST
esileht


 

Head teadmised ja nobedad näpud tõid väga hea tulemuse

2. märtsil toimus Tartu linna ja maakonna 1. klasside võistlusmäng Kahoot. Mängust võttis veebi vahendusel osa 23 kaheliikmelist  võistkonda 22 koolist (9 linnast ja 13 maakonnast ). 

Meie kooli esindasid 1.b klassi õpilased Reti Rebane ja Erki Raudnagel. Mõlemad on edukalt osalenud ka algklasside koolisiseses Kahooti mängus. 

Seekordsed ülesanded hõlmasid 1. klassi materjali  loodusõpetuse, matemaatika ja  eesti keele vallas. Lisaks oli mitmeid liiklusteemalisi küsimusi, suuremat tähelepanu pöörati sel aastal just turvalisele raudteeületusele.  

Lisaks headele teadmistele on selles nutimängus oluline ka reaktsioonikiirus. Kuna oleme Kahooti mänginud peaaegu igal nädalal, tõi harjutamine meile ka edu - meie esindusmeeskond  saavutas Descartes´i kooli järel 2. koha!

Lapsed jagasid oma muljeid mängust nii:

Reti: “Minu jaoks see polnudki nagu võistlus, see oli lihtne Kahooti mäng. Seal oli palju tekstülesandeid matemaatika kohta, mis mulle meeldisid ning me vastasime ka õigesti. Üldse vastasime vist kogu mängu ajal valesti ainult ühe küsimuse, aga ma ei mäleta, mis küsimus see oli.”

Erki: “Ma ootasin seda võistlust väga. Enamik küsimusi olid väga huvitavad ja kerged. Näiteks üks lihtne küsimus oli, et mis sõna saab sõnast limi? Antud olid ka vastusevariandid (mili, lima, liim, limi). Retiga oli väga hea tiimis olla, kuna koostöö sujus hästi. Mulle väga meeldib Kahooti mängida, see on üks mu lemmikmängudest.”

Ka õpetaja abi Johanna-Ly Männik, kes jälgis mängu kõrvalt, kiitis Reti ja Erki tublit koostööd: “Pool mängu vajutas üks vastuseid, pool mängu teine. Kõige kiiremad olid nad just arvutusülesannetes ja neid tundus seal ka kõige rohkem olevat.  Ainult üks vastus läks liigse kiirustamise pärast valesti.” 

Igatahes jäävad lapsed põnevusega ootama uusi väljakutseid, kus oma teadmisi ja nobedaid näppe proovile panna. 


Merike Heeringson, 1.b klassijuhataja

 

 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt