TARTU KARLOVA KOOL
EST
esilehe_galerii

Laululaagris tehti kooritööd ning nauditi ka karget talveilma

Käesoleva aasta alguses, 12.-13. jaanuaril toimus juba viiendat korda neidudekoori Kurekell ja Tartu Poistekoori tenori-bassirühma ühine laululaager Otepää gümnaasiumis. Osa võttis 74 lauljat, keda juhendasid dirigendid Vilve Maide, Imbi Goldman, Undel Kokk ja Annelii Traks. 

Reedeses ja laupäevases proovis viimistles Kurekell laule, mida esitada 4. veebruaril toimuval Eesti Vabariigi aastapäevakontserdil Stockholmis  ja 22.-29. märtsil toimuval rahvusvahelisel koorikonkursil Riva del Gardas. 

Poistekoor õppis laule, mida esitada 23. veebruaril „Eesti Vabariik 100“ kontserdil Tartu Ülikooli aulas koos Tartu Akadeemilise Meeskooriga ning Cyrillius Kreegi kaheksaosalist „Reekviemi“, mida on kavas esitada juunikuus Tartus, Tallinnas ja Kuressaares koos Rahvusooper Estonia Poistekoori ja Uue Tänava Orkestriga. 

Lisaks kooritööle olid kavas ka võistkondlikud mängud lumisel kelgumäel, isetegevus ja uute lauljate „rebasteks“ ristimine gümnaasiumi aulas. Laupäeva kargel talvehommikul mindi kogu rahvaga Linnamäele matkama, kust tuldi tagasi punaste põskede ja naeratavate nägudega. 

Nagu eelnevatel aastatel, nii ka seekord pakkus Otepää gümnaasiumi köök väga maitsvat ja rikkalikku toitu ning öörahu kulges täielikus vaikuses vaatamata sellele, et kõik 74 lauljat magasid ühes saalis. Oleme rõõmsad ürituse kordaminekust! 

Annelii Traks
Foto: Lisette Tuulik
 

Teated

Kalender

Avaleht Meie kool
Koolielu
Koolipere
Koorikool
Lapsevanemale
Kontakt